Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Working Principle | LED, RF, EMS, WARM, Ultrasound Wave, vibration massage |
| Commodity Quality Certification | ce |
| Function | Skin Rejuvenation, Skin Tightening, Blemish Removal, Anti Wrinkle, Lifting |
| Power Source | Rechargeable Battery, DRY BATTERY, Electric |
| Standard Voltage | 110V, 220V, 240V, 100V |
| Manufacturing Process | Machine Made |
| Material | Metal |
| Brand Name | BTgirl |
| Number of Pieces | One Unit |
| Origin | Mainland China |
| Input voltage | 100-240V |
| Output voltage | 24V |
| Power | 72W |
| Treatment head | 2pcs |
| Intensity level | 9 levels |
| Treatment mode | 4 modes |
Instock
There are no reviews yet.