Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 11 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 15 × 10 cm |
| Working Principle | LED, EMS, WARM, Ultrasound Wave, vibration massage |
| Commodity Quality Certification | ce |
| Function | Skin Rejuvenation, Skin Mouisture, Skin Tightening, Facial Clean, Dead Skin Removal |
| Power Source | Electric, us, EU, UK |
| Standard Voltage | 110V(不含)-220V(不含) |
| Place of Origin | China |
| Type | Beauty skin care equipment |
| Model Number | RF Radio Frequency Facial Machine |
| Manufacturing Process | Machine Made |
| Material | Acrylic |
| Brand Name | BTgirl |
| Origin | Mainland China |
| Item Name | Diamond Microdermabrasion Machine |
| Power | 65W |
| Feature 1 | Diamond Dermabrasion Therapy |
| Feature 2 | Vacuum Function |
| Function 1 | Remove ageing spot, remove acne |
| Diamond Tip | 9 pcs |
Instock
There are no reviews yet.