Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Working Principle | vibration massage |
| Standard Voltage | 110V, 220V, 240V, 100V, 110V(不含)-220V(不含) |
| Material | Plastic |
| Brand Name | Aneercare |
| Certification | CE |
| Function: | Facial Clean, Skin Tightening, Skin Rejuvenation, Facial Cleaning Pore Acne |
| Origin: | CN(Origin) |
| Power Source: | Rechargeable Battery |
| Commodity Quality Certification: | ce |
| Type: | Blackhead Remover |
| Model Number | Y-128 Vacuum Blackhead Pore Cleaner |
| Manufacturing Process: | Machine Made |
| Color: | white |
| Use: | Blackhead Remover |
| Principle: | Vacuum cleaners |
| Use Location: | Face care |
| blackhead remover beauty pore vacuum: | face care device cleaner |
| facial cleansing skincare | vacuum cleaner black dot |
| home use devices: | beauty salon equipment |
| goodbye blackhead: | blackheads remover electric |
| cleansing devices for pores: | vacuum cleaner black dot |
Instock
There are no reviews yet.