Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.179 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 16 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Electronic | YES |
| Commodity Quality Certification | ce |
| Function | Anti-Acne |
| Power Source | Rechargeable Battery, USB Charger |
| Place of Origin | CN |
| Type | Blackhead Remover |
| Model Number | 254106736 |
| Manufacturing Process | Machine Made |
| Material | ABS, ABS |
| Brand Name | DearBeauty |
| Origin | Mainland China |
| Number of Pieces | One Unit |
| Certification | CE |
| Shell Color | White+Gold(As Picture Shown) |
| Power Input | 5V/1A |
| Power | 3W |
| Product Size | As Picture Shown |
Instock
There are no reviews yet.