Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 20 × 30 cm |
| Working Principle | ION+, ION-, LED, RF, LED |
| Function | Skin Mouisture, Skin Tightening, Dead Skin Removal, Anti-Acne, Blemish Removal, Lifting |
| Power Source | Electric, us, EU, UK, AU, japanese, KOREAN, Electric |
| Standard Voltage | 110V, 220V, 110V, 220V |
| Manufacturing Process | Machine Made |
| Material | Plastic, Plastic, ABS |
| Number of Pieces | One Unit, One Unit |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
| Certification | CE, CE |
| Plug standard | US, EU, UK, AU |
| Machine Made | Machine Made |
| Application | Whole body |
| Item Type | Rehabilitation Physiotherapy |
| Treatment 1 | Psoriasis |
| Treatment 2 | Vitiligo |
| Treatment 3 | Phototherapy Psoriasis Vitiligo |
Instock
There are no reviews yet.