Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 11 kg |
|---|---|
| Dimensions | 54 × 45 × 30 cm |
| Working Principle | RF, EMS, WARM |
| Commodity Quality Certification | ce |
| Function | Skin Rejuvenation, Skin Tightening, Lifting, Weight loss, lymphatic circulation, Firming skin |
| Power Source | Electric, us, EU, UK, AU |
| Standard Voltage | 110V, 220V |
| Place of Origin | CHINA |
| Model Number | GY-40K-RF-M04 |
| Manufacturing Process | Machine Made |
| Material | Acrylic |
| Brand Name | truSculpt |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Number of Pieces | One Unit |
| Project | 448k |
| Technology | Penetration, RET, CET, Radio frequency |
Instock
There are no reviews yet.