Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 6.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 29 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Working Principle | RF, EMS, WARM |
| Commodity Quality Certification | ce |
| Function | Skin Rejuvenation, Skin Tightening, Anti Wrinkle, Lifting |
| Power Source | Electric, us, EU, UK, AU |
| Standard Voltage | 110V, 220V |
| Place of Origin | CHINA |
| Type | INDIBA 448K high RF beauty device |
| Model Number | GY-40K-RF-M05 |
| Manufacturing Process | Machine Made |
| Material | Acrylic |
| Brand Name | kuanyew |
| KUANYEW Model | GY-40K-RF-M05 |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Number of Pieces | COMBO |
| item | INDIBA 448K high RF beauty device |
| Feature | Lose weight Burn fat, Firming skin, tender skin, anti-wrinkle, Relieve pain, Promote lymphatic circulation |
| Principle | Rf, warm, micro current, EMS, Thermal permeation technique |
Instock
There are no reviews yet.