Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.28 kg |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 19 × 7 cm |
| Working Principle | LED, RF |
| Commodity Quality Certification | ce |
| Power Source | Electric, us, EU, UK, AU |
| Standard Voltage | 110V, 220V |
| Place of Origin | China |
| Manufacturing Process | Machine Made |
| Material | Plastic |
| Brand Name | GLENN |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Number of Pieces | COMBO |
| Application | Body |
| Item Type | Rehabilitation Physiotherapy |
| Applicable Disease 1 | Vitiligo, Psoriasis, Eczema |
| size | 275*54*35mm |
Instock
There are no reviews yet.