Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.71 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 25 × 15 cm |
| Plug Type | All Plug Type |
| Quantity | 1 Set/Kit |
| Size | Nails Set for nails Tools |
| Material | Plastic |
| Model Number | Acrylic Nails Set |
| Brand Name | LNWPYH |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Set & Kit |
| Nail lamp power | 132W/54W/36W |
| Nail Gel Polish | 18/12/10/6 Color |
| Feature 1 | UV LED Nail Lamp |
| Feature 2 | Poly Nail Gel Set |
| Feature 3: | Electric Nail Drill Machine |
| Feature 4 | Soak off Nail Gel Set |
| Nail Extension Gel | 9/4/3 |
| No-Load Speed | 20000rpm/35000rpm |
| Voltage | 100V-240V |
| Nail Drill Bits | 6 PCS |
| Cured | LED or UV Lamp |
| Need | Base Coat And Top Coat |
| Feature 5 | Manicure Kits With Nail Art tools |
Instock
There are no reviews yet.