Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 43 × 6 × 7 cm |
| Spring Force | no |
| Lock | no |
| Blade Material | Plastic |
| Sharp Blade | no |
| Blade Angle | >60° |
| Blade Length | 30cm |
| Full Length | 40cm |
| Handle Length | 10cm |
| Barcode | No |
| Certification | CE |
| Model Number | SwordTtoys |
| Warning | no fire |
| Gender | Unisex |
| Design | Sword Weapon Category |
| Dimensions | 40.7cm |
| Material | Plastic |
| Recommend Age | 6-12y, 14+y |
| Origin | Mainland China |
| texture of material | PVC |
| Specifications | The height is about 40cm |
| Packing method | OPP bag |
| Is there an animation image | yes |
| Anime characters | The blade of ghost extermination |
Instock
There are no reviews yet.