Instock
| Weight | 0.85 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 5 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Plug Type | USB Plug |
| Quantity | One Set |
| Size | Full Manicure Set |
| Material | Plastic, Acrylic, Rhinestone, UV Curable Resin |
| Model Number | Acrylic Nail Set |
| Brand Name | PHOENIXY |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Set & Kit |
| Feature | Nail Art Set |
| Design | Professional acrylic nail kit |
| Nail set | Nail Glitter Powder |
| Nail kit | 120ml liquid |
| Name | Acrylic Powder Set |
| Acrylic Powder | Acrylic Glitter Powder |
| characteristic | Acrylic Liquid, Glitter Powder, Tool Tips, Gift Kit |
| Suitable For | Acrylics, Gels, Nail Art, Nail Tips |
| Features | Durable, Easy Cleaning, Eco-Friendly, Waterproof, Nail Extension |
| Theme | Festival, Halloween, Christmas, Party, Daily, Holiday |
| Advantage | Healthy and Eco-friendly |
| manicure starter | acrylic nail kit |
| nail starter kit | full acrylic nail kit |
| starter manicure kit | acrylic power set |
| Acrylic Nail Kit | Acrylic Powder Glitter Set |
Instock
There are no reviews yet.