Instock
| Weight | 0.42 kg |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 10 × 10 cm |
| Spring Force | no |
| Lock | no |
| Blade Material | Plastic |
| Sharp Blade | no |
| Blade Angle | ≤60° |
| Blade Length | 20cm |
| Full Length | 25cm |
| Handle Length | 20cm |
| Barcode | No |
| Certification | CE |
| Model Number | Blades of Athena |
| Features | Stuffed, Mini, Diecast |
| Gender | Unisex |
| Design | Sword Weapon Category |
| Dimensions | 45cm |
| Material | Plastic |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 3-6Y, 6-12y, 14+y |
| Product Category | God Of War Weapon |
| Theme | God Of War |
| Source | American games |
| From | SCE |
| Game character | Kratos God Of War, Atreus God Of War, Baldur God Of War, Faye God Of War, Jormungandr God Of War, Freya God Of War, Sindri God Of War, Brok God Of War, Magni God Of War, Modi God Of War, Mimir God Of War, Valkyries God Of War, Thor God Of War, Odin God Of War |
| Related anime | JoJo's Bizarre Adventure, Hunter Hunter, BAKUMAN, DEATH NOTE, D.Gray-man, GINTAMA, BLEACH, TRANS ARTS, Hikaru no Go, Yu-Gi-Oh!, Dr.SLUMP, Rurouni Kenshin, Slam Dunk, BASTARD!!, Video Girl, Dragon Quest Dai no Daiboken, Saint Seiya, Chainsaw Man, SPYxFAMILY, My Hero Academia, JoJo's Bizarre Adventure: Stone Ocean., Golden Kamuy, Bleach: Thousand-Year Blood War, Yowamushi Pedaru LIMIT BREAK, Mairimashita! Iruma-kun, Demon Slayer, Tokyo Revengers, Jujutsu Kaisen |
| Game Weapon | Leviathan Axe, Kratos' Fists, Talon Bow, Guardian Shield, Blades of Chaos, The hammer of Thor, Blades of Athena |
Instock
There are no reviews yet.