Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 28 × 20 cm |
| Plug Type | All Plug Type |
| Quantity | 1 Set/Kit |
| Size | Nail kit |
| Material | Plastic |
| Model Number | Gel Nail Polish Set |
| Brand Name | LNWPYH |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Set & Kit |
| Nail lamp | 54W/36W |
| Nail Gel Polish | 3/9/18/27Pcs |
| Cured | LED or UV Lamp |
| Color Card | 36 Colors For Selection |
| Need | Base Coat And Top Coat |
| Certification | MSDS, SGS |
| Lasting Period | 3 Weeks or Above |
| Feature1 | Manicure Kits With Nail Art tools |
| Feature2 | Gel Nail Kits With Lamp |
Instock
There are no reviews yet.