Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 25 × 15 cm |
| Plug Type | All Plug Type |
| Quantity | 1 set |
| Size | Nail kit |
| Material | Plastic |
| Model Number | Manicure tool set |
| Brand Name | Jysqzxhmy |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Set & Kit |
| nail lamp | 54W/36W |
| Nail gel polish | 18 color/12 color/6 color |
| Feature 1 | UV LED nail lamp |
| Feature 2 | Nail extension set |
| Feature 3 | Electric nail drill machine |
| Feature 4 | Soak off nail gel set |
| Speed of Nail Grinding Machine | 20000RPM |
| Lasting Period | 3 Weeks or Above |
| Cured | LED or UV Lamp |
| Need | Base Coat And Top Coat |
Instock
There are no reviews yet.