Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 8 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Quantity | 9pcs |
| Size | 6ml |
| Model Number | ZH25229 |
| Brand Name | Mtssii |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Set & Kit |
| Tools | UV Lamp, LED Lamp, UV/LED Lamp |
| Used for | Nail art, Private Using |
| Color | as pic |
| Type1 | Color Nail Gel |
| Type2 | Nail Gel Polish Set Kits |
| Quality | European Standard |
| Lasting effect | 3 weeks |
| Advantage | Healthy and Eco-friendly |
| Application | Nail Salon, Nail Beaty, DIY Nail Art |
Instock
There are no reviews yet.