Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.08 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 5 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Quantity | 2/4/6pcs/set |
| Size | 6ml |
| Material | Plastic |
| Model Number | FZH16088 |
| Brand Name | Mtssii |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Set & Kit |
| Type 1 | Gel nail polish set |
| Feature | Macaron Color Gel, Glitter Nail Gel |
| Type2 | Gel nail polish |
| Cured | UV Lamp, Led Lamp |
| Used with | Base Gel and Top Coat, matte top coat |
| Soak off | Remove with Acetone |
| Apply for | Nail Beauty Salon, Private Using |
| Type 3 | Nail polish |
| Color | Spring Summer Color, nude pink color |
| Lasting period | 3-4 Weeks |
Instock
There are no reviews yet.