Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.085 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 12 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Quantity | As the pciture shows |
| Size | 20ml |
| Material | Plastic |
| Brand Name | MEET ACROSS |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Set & Kit |
Instock
There are no reviews yet.