Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.13 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 25 × 15 cm |
| Plug Type | All Plug Type |
| Quantity | 1 Set/Kit |
| Size | Nail Set |
| Material | Plastic |
| Model Number | Manicure Tool Set |
| Brand Name | Jysqzxhmy |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Set & Kit |
| Nail lamp | 54W/36W Nail Lamp |
| Voltage | 100V-240V |
| Nail gel polish | 18 Color/12 Color/6 Color |
| Gel polish | Semi Permanent Vernis |
| Cured | LED or UV Lamp |
| Need | Base Coat And Top Coat |
| Nail Drill Bits | 6 PCS |
| Nail Extension Gel | 0-3 |
| Use for | Nail Salon, Professional Use |
| Lasting Time | Around 3 weeks |
| Feature 1 | 35000RPM Electric nail drill machine |
| Feature 2 | UV LED Nail Lamp |
| Feature 3 | Nail Extension Set |
| Feature 4 | Electric Nail Drill Machine |
| Feature 5 | Soak Off Nail Gel Set |
Instock
There are no reviews yet.