Instock
| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 5 cm |
| Plug Type | All Plug Type |
| Quantity | 10/12/14pcs/Pack+5ml nail foil glue |
| Size | 20*4cm/pc |
| Material | Plastic |
| Model Number | SADXK |
| Brand Name | SWEET TREND |
| Item Type | Set & Kit |
| Origin | Mainland China |
| Item Condition | Matte/Mirror Nail Design |
| Design | Metal Effect Gold Silver Foils on Nails |
| Color | Champagne Gold Sliver Matte Design for Nail Art |
| Type | Metallic Transfer Foils Nail Design |
| Style | Mixed Design Nail Foils Set |
| Items | Metallic Nail Foils Stickers Set |
| Package | Nail Foils+Nail Foils Glue |
| Feature 1 | Use with Nail Foils Glue |
| Feature 2 | Charms Elegant Winter Nail Foil Sticker Set |
| Feature 3 | Metal Color Decor Nail Transfer Paper |
| Feature 4 | Mirror Effect DIY Nail Art Decoration Foils Wraps |
| Feature 5 | Nails Accessories Wrap Tools |
Instock
There are no reviews yet.