Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.68 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 20 cm |
| Spring Force | no |
| Lock | no |
| Blade Material | Plastic |
| Sharp Blade | no |
| Blade Angle | >60° |
| Blade Length | 38cm |
| Full Length | 48cm |
| Handle Length | 10cm |
| Certification | CE |
| Gender | Unisex |
| Design | Sword Weapon Category |
| Material | Plastic |
| Brand Name | DOYOQI |
| Recommend Age | 14+y |
| Origin | Mainland China |
| texture of material | Plastic |
| Applicable gift giving relationship | children |
| Applicable festivals | Children's Day |
| Suitable for gift giving occasions | Party party |
| Product category | Costume props |
| series | Warrior armor mask sword |
| PACKING | All in bags |
Instock
There are no reviews yet.