Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.122 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 7 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Quantity | 8pcs |
| Size | 7ml |
| Material | Plastic |
| Brand Name | MEET ACROSS |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Set & Kit |
Instock
There are no reviews yet.