Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.117 kg |
|---|---|
| Dimensions | 7 × 3 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Quantity | 6pcs |
| Size | 8ml |
| Material | Plastic |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Set & Kit |
Instock
There are no reviews yet.