Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.13 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 6 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Spring Force | no |
| Lock | no |
| Blade Material | Metal |
| Sharp Blade | no |
| Blade Angle | >60° |
| Blade Length | 0cm |
| CE | Certificate |
| Full Length | 18cm |
| Handle Length | 18cm |
| Barcode | No |
| Certification | CE |
| Model Number | 14cm Witch King Keychain |
| Warning | This product is a metal decoration, please do not use for physical use |
| Features | Mini, Diecast |
| Gender | Unisex |
| Design | Sword Weapon Category, Sword weapon category1:1 |
| Dimensions | 14cm |
| Material | Metal |
| Metal Type | Aluminum Alloy |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 14+y |
| product properties | Weapons, sword, 1:1 |
| Shipping Location | Mainland China |
| Game or anime source | Resident Evil |
| Related games | Resident Evil |
| package | OPP bag |
| Applicable scenarios | Brithday or festival gifts, cosplay toys |
| Purchase method | Single piece / wholesal |
| Product postage | Free shipping |
| safe or not | uncut blade weapon |
| Related weapons | handicraft article |
Instock
There are no reviews yet.