Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 8 × 5 cm |
| Quantity | 8/12/14 PCS |
| Size | 20 ml |
| Material | Plastic |
| Model Number | ZH20901 |
| Brand Name | MEET ACROSS |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Set & Kit, Solid Eetension Nail Gel |
| Cure Tools | UV lamp, LED lamp |
| Needed | Top Base Gel |
| Cure time | LED Lamp 30s UV Lamp 2mins |
| Certificate | SGS MSDS CPCP REACH |
| Advantage | Healthy and Eco-friendly |
| Lasting Period | 3 Weeks or Above |
| Usage | Reinforce Extend The Nails |
| Features 1 | Nail gel kit |
| Features 2 | polygel for nails |
| Features 3 | fast and free shipping |
| Features 4 | gel for nail stretching |
Instock
There are no reviews yet.