Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 8 × 5 cm |
| Quantity | 1 Set |
| Size | 6ml |
| Material | Plastic |
| Model Number | ZH16910 |
| Brand Name | Mtssii |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Set & Kit |
| Feature 2 | Pure Color Nail Gel |
| Feature 1 | Glitter Gel Nail Polish |
| Type 1 | Gel Nail Polish Set |
| Type 2 | Soak Off UV Gel Varnish |
| Soak Off | Remove with Acetone |
| Lasting Period | 3 Weeks above |
| Used with | Base Gel Top Coat |
| Cured by | UV Lamp, Led Lamp |
| Advantage | Health and Eco-Friendly |
| Apply | Nail Beauty Salon, Private Using |
| Color 1 | Summer Colors |
| Color 2 | Nude Color |
| Color 3 | Macaron Color |
Instock
There are no reviews yet.