Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.944 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 13 × 9 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Quantity | 48 |
| Size | 360g+60ml |
| Brand Name | Lavender Violets |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Set & Kit |
Instock
There are no reviews yet.