Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 23 × 30 cm |
| Spring Force | no |
| Lock | no |
| Blade Material | Metal |
| Sharp Blade | no |
| Blade Angle | >60° |
| Blade Length | 4cm |
| Full Length | 90cm |
| Handle Length | 12cm |
| Model Number | knife stainless steel |
| Warning | morning exercise sword |
| Features | Diecast |
| Gender | BOYS |
| Design | Sword Weapon Category |
| Dimensions | 90CM |
| Material | Metal |
| Brand Name | HOGNSIGN |
| Recommend Age | 6-12y, 14+y |
| Origin | Mainland China |
| sabre de luz | cosplay weapons |
| kirito sword | throwing of knifes |
| toy sword | espadas de plasticos de brinquedo |
| weapons | morning exercise toy knife |
| chinese sword knife | morning exercise sword |
| morning exercise of the sword | morning exercise of the sword |
| throwing knife metal | tai chi sword |
| throwing weapon | throwing knife metal |
| Throwing knife steel | cuchillos para lanzar |
| knife throwing | telescopic sword |
Instock
There are no reviews yet.