Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 24 × 6 cm |
| Type Number | 9916 |
| CE | Type |
| Barcode | No |
| Certification | CE |
| Max Speed | As Describtion |
| Design | Other |
| State of Assembly | Ready-to-Go |
| Power Source | Electric |
| Charging Voltage | button battery(included) |
| Recommend Age | 12+y |
| Origin | Mainland China |
| Remote-controlled distance | About 15 meters |
| Cockroach Size | 15cmx8cmx3cm |
| Model Number | 9916 |
| Product battery | 3 x button batteries(included) |
| Remote control battery | 3 x button batteries(included) |
Instock
There are no reviews yet.