Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.39 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 10 cm |
| Power | other |
| No-Load Speed | 35000rpm |
| Size | nail drill |
| Material | STAINLESS STEEL |
| Model Number | MS-905 |
| Item Type | Electric Manicure Drill & Accessory |
| Number of Pieces | One Unit |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.