Instock
| Weight | 1.17 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 23 × 7 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power | 30W |
| No-Load Speed | 35000rpm |
| Output voltage | 12V |
| Size | 5.5*2.8*1.2 inch |
| Material | Plastic |
| Model Number | NB-361G |
| Number of Pieces | COMBO |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Electric Manicure Drill & Accessory |
| Certification | CE, RoHS |
| Torno Electrico para Unas | Torno para Unas Profesional 35000 rpm |
| Material: ABS+Alloy | Feature:Low Vibration |
| With 6pcs Nail Drill Bits | Battery capacity:2500mAh |
| Speed:35000RPM | Usage:Gel Removed |
| Charging time/Working time:4/10 Hours | Portatil Recargable Inalambrico Torno para Unas |
| ponceuse ongle | electric nail drill |
| frezarka do paznokci | broca para unhas de gel |
| Rechargeable Nial with LCD | Protable Cordless Nial Dill |
| Nail Drill Machines | nail drimmels for feet |
| Wireless Pedicure Grinder | Taladro de Unas Maquina |
| Electric Nail Drill with Rhinestone | Bling Rechargeable Nail Drill Machines |
| Nail Lamp | Heart Shaped Nail Lamp |
| UV LED Nail Dryer Lamp | Lampara de Unas |
| UV light for Nails | gel ongle uv |
| maquina de unha em gel | secador for Nails |
Instock
There are no reviews yet.