Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.621 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 23 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power | 35W |
| No-Load Speed | 35000rpm |
| Output voltage | 21V |
| Size | Cordless nail drill with UV Lamp |
| Material | Plastic |
| Model Number | JF-601 |
| Brand Name | TIMISSFOX |
| Number of Pieces | COMBO |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Electric Manicure Drill & Accessory |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.