Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 23 × 13 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power | 65W, 65W |
| Output voltage | other |
| Size | 1pcs |
| Material | Plastic, Plastic + ABS |
| Model Number | Strong210 Control Box |
| Number of Pieces | One Unit |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Electric Manicure Drill & Accessory |
| Speed | 0-35000RPM |
| Color | As the Picture Shows |
| Type | Nail Drill Machine |
| Host Size | 13.5 * 12 * 8.5cm / 5.31 * 4.72 * 3.35in |
| Voltage | 110V/60Hz |
| Output | DC 0-32V |
| Host Weight | 1150g |
| Product | 210 controller |
Instock
There are no reviews yet.