Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 10 cm |
| Power | 65W |
| No-Load Speed | 35000rpm |
| Output voltage | 30V |
| Size | Micromotor |
| Material | STAINLESS STEEL |
| Model Number | Strong 207 120 |
| Brand Name | KLLGA |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Electric Manicure Drill & Accessory |
| Certification | CE, RoHS |
Instock
There are no reviews yet.