Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 29 × 28 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Size | 1Set |
| Material | Plastic |
| Model Number | Nail drill 210 Strong, Nail Drill 210 strong |
| Number of Pieces | COMBO |
| Origin | Mainland China |
| Item type | Manicure drill & accessory |
| Rotary speed | 0~35000rpm |
| Item weight | 2.1kg |
| Collect chuck | Standard 2.35mm |
| Power | 65W |
| Voltage | 220V/50Hz or 110V/60Hz |
| Pacakge | Bubble bag+foam+carton |
| Feature | Ceramic milling cutter for manicure |
| Application | Nail drills |
Instock
There are no reviews yet.