Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 20 × 9 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power | 65W |
| No-Load Speed | 35000rpm |
| Output voltage | 30V |
| Size | 1pcs (with 2.35mm chuck) |
| Material | Plastic |
| Model Number | strong 210+102L, Grinding machine |
| Number of Pieces | COMBO |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Electric Manicure Drill & Accessory |
| Certification | CE |
| Application 5 | milling machine for nails |
| Chuck Collet | 2.35mm |
| Voltage | 220V |
Instock
There are no reviews yet.