Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 31 × 15 cm |
| Power | other |
| Output voltage | other, 50W |
| Size | 50000RPM |
| Material | Plastic |
| Model Number | G800+W101E, G800+W101E brushless micromotor |
| Number of Pieces | COMBO |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Electric Manicure Drill & Accessory |
| Certification | CE, RoHS |
| Application | dental equipment |
| Rotary speed | 0~50, 000rpm |
| Gross weight | 4kg |
| Voltage | 240V-100V/ 50Hz-60Hz |
| Pacakge | Bubble bag+foam+carton |
| Certificaiton | CE |
| ships from | china |
Instock
There are no reviews yet.