Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 6 × 7 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power | 65W |
| No-Load Speed | 35000rpm, 35000rpm |
| Output voltage | 30V, 30V |
| Size | Chuck 2.35mm, 2.35 |
| Material | STAINLESS STEEL, Plastic, Steel |
| Model Number | S102810282, H37L1 |
| Number of Pieces | One Unit |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Electric Manicure Drill & Accessory, Electric Manicure Drill & Accessory |
| Power Source | Electric |
| Color | Gray |
| Type | handpiece |
Instock
There are no reviews yet.