Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 9 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power | 35W |
| No-Load Speed | 35000rpm |
| Output voltage | 12V |
| Size | 820g |
| Material | Plastic |
| Model Number | 803-R01 |
| Number of Pieces | One Unit |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Electric Manicure Drill & Accessory |
| Handpiece | 105L-2.35 Handpiece |
Instock
There are no reviews yet.