Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 20 × 15 cm |
| Power | 65W |
| No-Load Speed | 35000rpm |
| Output voltage | 30V |
| Size | sets |
| Material | Plastic |
| Brand Name | EWT |
| Number of Pieces | COMBO |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Electric Manicure Drill & Accessory |
Instock
There are no reviews yet.