Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.614 kg |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 22 × 13 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power | 20W |
| No-Load Speed | 35000rpm |
| Output voltage | 12V |
| Material | Plastic |
| Model Number | 202 |
| Brand Name | DING YOU YOU |
| Number of Pieces | COMBO |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Electric Manicure Drill & Accessory |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.