Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 25 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power | other |
| No-Load Speed | 35000rpm |
| Size | 220V |
| Material | Plastic |
| Model Number | FN329AWS, FN329AWS brushless handpiece |
| Number of Pieces | COMBO |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, RoHS |
| Item type | Nail polisher |
| Rotary speed | 0~35000rpm |
| Item weight | 1kg |
| Voltage | 220V/50Hz or 110V/60Hz |
| Pacakge | Bubble bag+foam+carton |
| Feature | Nail |
| Output voltage | 36W |
Instock
There are no reviews yet.