Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 22 × 9 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power | other |
| Output voltage | other |
| Size | 5000rpm |
| Material | Plastic |
| Model Number | Speed at the knife, Speed at the knife |
| Brand Name | STRONGDRILL |
| Number of Pieces | COMBO |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Electric Manicure Drill & Accessory |
| Certification | CE, RoHS |
| Application | Grinding tools |
| Rotary speed | 0-5000rpm |
| Gross weight | 1kg |
| Voltage | 240V-100V/ 50Hz-60Hz |
| Pacakge | Bubble bag+foam+carton |
| Certificaiton | CE |
| ships from | china |
Instock
There are no reviews yet.