Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 15 cm |
| Power | other |
| No-Load Speed | 30000rpm |
| Output voltage | other |
| Size | 0160 |
| Material | STAINLESS STEEL |
| Model Number | 0160 |
| Number of Pieces | One Unit |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Electric Manicure Drill & Accessory |
Instock
There are no reviews yet.