Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 6 × 7 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power | other |
| No-Load Speed | 35000rpm, 35000rpm |
| Output voltage | other |
| Size | 1pcs |
| Material | STAINLESS STEEL, STAINLESS STEEL |
| Model Number | S846281 |
| Number of Pieces | One Unit |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Electric Manicure Drill & Accessory, Electric Manicure Drill & Accessory |
Instock
There are no reviews yet.