Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 8 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| No-Load Speed | 35000rpm |
| Size | lightly handpiece |
| Model Number | G3 G5 |
| Number of Pieces | One Unit |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Electric Manicure Drill & Accessory |
| Torque | 8Ncm |
| Speed | 35000RPM |
| chuck size | 2.35mm |
| Application 1 | nail drill machine |
| Application 2 | STRONG DRILL |
| Application 4 | for nail polishing |
| Application 7 | nail polishing handpiece |
Instock
There are no reviews yet.