Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 8 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power | other |
| No-Load Speed | 35000rpm |
| Size | 220V |
| Material | Plastic |
| Model Number | G3 |
| Number of Pieces | COMBO |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Electric Manicure Drill & Accessory |
| Certification | CE, RoHS |
| Types of | Brush |
| name | G3 G5 |
| Rotary speed | 35000rpm |
| Item weight | 0.3kg |
| Pacakge | Bubble bag+foam+carton |
| Feature | Nail polisher, jewelry |
Instock
There are no reviews yet.