Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.504 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 17 × 4 cm |
| Output voltage | 12V |
| Material | Plastic |
| Model Number | Nail Drill Machine |
| Number of Pieces | COMBO |
| Item Type | Electric Manicure Drill & Accessory |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.