Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power | 65W |
| No-Load Speed | 35000rpm |
| Output voltage | 30V |
| Size | 35K |
| Material | Acrylic |
| Model Number | 654654 |
| Number of Pieces | One Unit |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Electric Manicure Drill & Accessory |
Instock
There are no reviews yet.