Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 21 × 9 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power | 65W, 65W |
| No-Load Speed | 35000rpm |
| Output voltage | 30V |
| Size | 1set |
| Material | Plastic |
| Model Number | SS412312 |
| Number of Pieces | COMBO |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Electric Manicure Drill & Accessory, Electric Manicure Drill & Accessory |
| Brand | STRONG MACHINE |
| Type | Nail File & Drill |
| Rotate speed | 0-35, 000RPM |
| Color | White&Silver&Red |
| Model | Strong 211+120II Red |
| Features | Portable, Professional, With Foot Pedal |
Instock
There are no reviews yet.