Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 6 × 6 cm |
| Power | other |
| Output voltage | other |
| Size | 35000RPM |
| Material | Plastic, Plastic/metal |
| Brand Name | STRONGDRILL |
| Origin | Mainland China |
| Number of Pieces | One Unit |
| Certification | CE, RoHS |
| Item type | Electric Manicure Drill & Accessory |
| Collet chuck | 2.35mm |
| Max. torque | 8N.cm |
| Application | Brushless micromotor Equipment |
Instock
There are no reviews yet.